Přihláška

Přihlášení

Odesláním této přihlášky se hlásíte k účasti na KoprConu 2023, jenž se uskuteční 1. – 3. 12. 2023 v Kopřivnici, a zavazujete se dodržovat základní pravidla akce a pokyny organizátorů. Jejich nerespektování může znamenat vyloučení z conu bez nároku na vrácení registračního poplatku.

Platnost přihlášky:
Přihláška se stává platnou a závaznou zaplacením REGISTRAČNÍHO POPLATKU
. Do té doby je považována pouze za informativní. Kapacita KoprConu 2023 je omezená a přednost mají účastníci, jejichž přihláška je stvrzena platbou v dřívějším termínu.

Cena registračního poplatku bude odstupňována dle data platby. Kdo chce slevu, musí zaplatit nejpozději do 31. 10. 2023. V ceně registračního poplatku je zahrnut vstup na všechny programy KoprConu včetně sobotního zábavného galavečera, wokshopů a soutěží. Každý účastník conu obdrží také placku KoprConu, oblíbené Štramberské uši a případné další účastnické materiály.

Zaplaceno do:           

30. 9. 2023    

31. 10. 2023   

Později

Cena:

450,-

500,-

550,-

Konečnou výši platby získáte sečtením ceny registračního poplatku* a případného poplatku za nocleh v tělocvičně vynásobeného počtem nocí, které u nás hodláte strávit.

*(Podle data připsání platby. Prosím počítejte s tím, že převod může trvat nějaký čas.)

Pošlete e-mail s žádostí o zrušení příslušné položky (nebo celé) přihlášky na adresu koprcon@gmail.com. Do 15. 11. 2023 neúčtujeme žádné storno poplatky a vracíme celý zaplacený registrační poplatek, později už pouze 50 % zaplacené částky.

Upozornění:
Účastník zasláním přihlášky souhlasí s uložením uvedených osobních údajů v chráněné databázi pořadatele, mj. kvůli uvedení povinných údajů u ubytovatelů. Údaje nebudou zneužity ani poskytnuty nikomu mimo organizátory či v případě ubytovaných poskytovatelům ubytovacích služeb.

Platba:

Platbu proveďte na účet 154599423/0600 MONETA Money Bank.

Nezapomeňte zadat unikátní variabilní symbol, který je součástí e-mailu potvrzujícího přijetí přihlášky!!! Do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení.

Zaplacení registračního poplatku prokážete u prezentace výpisem z účtu nebo útržkem složenky.

 

(Telefon je údaj nepovinný, ale žádoucí. Výrazně nám usnadní komunikaci s Vámi. Věřte že volat vám budeme jen v případě, že budeme potřebovat rychle řešit nějaký problém související s vaší účastní na KoprConu).

Cena reg. poplatku se zvyšuje s tím, jak dlouho budete s placením otálet.

Požaduji ubytování v tělocvičně (zpoplatněno částkou 50 Kč za osobu a noc):

Odesláním této přihlášky se hlásíte k účasti na KoprConu 2023, jenž se uskuteční 1. – 3. 12. 2023 v Kopřivnici, a zavazujete se dodržovat základní pravidla akce a pokyny organizátorů. Jejich nerespektování může znamenat vyloučení z conu bez nároku na vrácení registračního poplatku.